R. A. SALVATORE – ANAYURT – DRIZZT EFSANESİ 1

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, Anayurt – Drizzt Efsanesi 1 New York Times çoksatanı bu kitapta, fantastik edebiyatın en sıra dışı karakterlerinden birinin hikâyesi anlatılmaya başlanıyor. Bu kara elfin yaşadığı yerin altındaki daha da karanlık dünyasında geçen macerası sizi benzersiz bir yolculuğa davet ediyor.

Mevki benim toplumumun çelişkisidir, iktidar düşkünlüğü içindeki iktidarımızın kısıtlanmasıdır. İktidar ihanetle kazanılır ve iktidara sahip olana karşı ihanete davetiye çıkarır. Menzoberranzan’ın en kudretlileri, günlerini sırtlarına saplanacak hançere karşı arkalarını kolaçan ederek geçirirler. Ölümleri ise çoğunlukla önlerinden gelir. Drizzt Efsanesi bu kitapla başlıyor!

Yazar: Robert Anthony Salvatore
Yayınevi: İthaki Yayınları
Seslendiren: ULU BİLGİN – SESLİ KİTAP

Çevirmen: Boğaç Erkan

(Tanıtım Bülteninden)

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Robert Anthony Salvatore, 1959’da Massachusetts’de dünyaya geldi. Yayınlanan ilk romanı The Crystal Shard (Kristal Parçası) idi. O zamandan bu yana, aralarında New York Times çok satanları Halfling’s Gem (Buçukluğun Mücevheri), Sojourn (Göç), The Legacy (Miras) ve Starless Night‘ın (Yıldızsız Gece) da olduğu on ikiden fazla romanı yayımlandı. Salvatore, Massachusetts’deki evinde karısı Diane ve üç çocuğuyla yaşamaktadır.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.