DENİZ ALTINDA 180 GÜN
| RADYO TİYATROSU |

Radyo Tiyatrosu Açıklaması

Radyo Tiyatrosu, Karadeniz’de bilimsel araştırma yapan bir denizaltıya bir göktaşı çarpar ve denizaltından bir daha haber alınamaz. Batan denizaltı mürettebatı hem hayatta kalmak hem de suyun üstüne çıkmak için mücadele verecektir.

Radyo Tiyatrosu Dinle!

Yapım: TGRT
Tür: Macera
Yapım: Mehmet Köseoğlu
Yazan: Tekin Gültop
Uyarlayan: Tayfun Türkili
Kayıt & Kurgu: Mahmut Acar

En Sevilen Radyo Tiyatrolarını Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Tekin Gültop, Akademik, Bilim, Eğitim kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Yapı Statiği Hibbeler kitabının yazarıdır. Tekin Gültop kitapları; Palme Yayıncılık – Akademik Kitaplar aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Tekin Gültop tarafından yazılan son kitap “Yapı Statiği Hibbeler”, Palme Yayıncılık – Akademik Kitaplar tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Radyo Tiyatrosu

Sesli Kitap Arşivi olarak amacımız; radyo yayınlarını dinleyiciye tiyatro izliyormuş hissi yaratmak. Bu sayede dinleyici kitlesinin düşünce ve kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Sadece sesli olarak oyunların sunulduğu Radyo Tiyatrosu kategorisinde arkadan gelen efektlerle tiyatronun adeta birebir canlı ortamını sağlayıp kişilerle olumlu ilişkiler sağlama gayesindeyiz

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın.

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.