GEORGE SAMUEL CLASON – BABİL’İN EN ZENGİN ADAMI

Sesli Kitap Açıklaması

George Samuel Clason
“Babil’in En Zengin Adamı”
Sesli Kitap Full Dinle!

Sesli KitapBabil’in En Zengin Adamı Öğretilenleri takdir eden tecrübeli işadamlarının ciroları kadar yükseği yoktur. Çünkü onlar tavsiye edilen prensipleri kullanarak büyük başarılar elde etmişlerdir. Babil, zamanın en zengin halkına sahip olmasından dolayı eski uygarlıkların da en zengin şehridir. Onlar, paranın değerini çoğaltmak için güvenilir finansal prensipleri kullandılar. Hepimizin arzuladığı şeyi… Gelecekleri için yatırım yaptılar. Tıpkı yerçekimi kanunu gibi para kazanmanın kuralları da evrensel ve değişmezdir.

Boş cüzdanlar için çözümler arayan bu kitap, finansal anlayışların rehberi olarak adlandırılır. Milyonlarca okuyucu George S. Clason’ın meşhur “Babil’den ibret verici öyküler”ini bilmektedir. Ekonomik ve mali planlama üzerine yapılan çalışmaların en iyisi olarak bilinmektedir. Bu cezbedici ve eğitici hikayeler kendi alanlarında modern bir klasik olmuşlardır. Hayatınız boyunca size yol gösterecek olan bu kitap mali problemlerinizi algılamanızı ve bir çıkar yol bulmanızı sağlayacaktır. Babil’in En Zengin Adamı okumak, arkadaşlarınıza tavsiye etmek ve hayata henüz başlayan gençlere vermek isteyeceğiniz türden bir kitaptır.

 (Tanıtım Bülteninden)

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

George S. Clason, 7 Kasım 1874 yılında Lousiana, Missouri, ABD’de doğmuştur. Nebraska Üniversitesinde okudu ve İspanya-Amerika savaşı sırasında Amerikan ordusunda görev almıştır. George S. Clason, matbaacılık yapmaya başlayınca, Denver Clorada Clason Harita Şirketi ile irtibata geçerek Amerika ve Kanada’nın ilk yol haritasını basmıştır. 1926 yılında yazacaklarının anlaşılır olması için eski Babil’de kullanılan öykülerden kullanmış, ekonomik ve mali başarı serisinin ilk kitapçığını başmıştır. George S. Clason, tarafından kaleme alınan kitap “Babil’in En Zengin Adamı”dır.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.