J.K. ROWLING – HARRY POTTER VE FELSEFE TAŞI

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, Harry Potter ve Felsefe Taşı “Harry, elleri titreyerek zarfı çevirince mor balmumundan bir mühür gördü; bir arma  koca bir ‘H’ harfinin çevresinde bir aslan, bir kartal, bir porsuk, bir de yılan.”Harry Potter sıradan bir çocuk olduğunu sanırken, bir baykuşun getirdiği mektupla yaşamı değişir: Başvurmadığı halde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na kabul edilmiştir. Burada birbirinden ilginç dersler alır, iki arkadaşıyla birlikte maceradan maceraya koşar. Yaşayarak öğrendikleri sayesinde küçük yaşta becerikli bir büyücü olup çıkar

YazarJ. K. Rowling
Seslendiren: Doğanay Dalbudak

(Tanıtım Bülteninden)

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

J. K. Rowling 31 Temmuz 1965 yılında İngiltere’nin Bristol şehri yakınlarındaki Chipping Sodbury şehrinde dünyaya geldi. Exeter Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdikten sonra, yabancı dilini ilerletmek için bir yıl Paris’te yaşadı. Daha sonra, Fransızca konuşulan Afrika ülkelerinde insan haklarıyla ilgili inceleme ve çalışmalar yaptı. 1990 yılından sonra dünya listelerinin gelmiş geçmiş en çok okunan kitaplarından biri olan, Harry Potter kitap dizisini yazmaya başladı ve kısa sürede tüm dünyada büyük başarı kazandı.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.