KUDÜS – MUKADDES MİRAS

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, Kudüs – Mukaddes Miras Geçmiş ve gelecek arasında kurulan ebedi bağlantının en fazla belirginleştiği yer olan Kudüs, tevhit dinlerinin merkezi ve tüm semavi dinler için kutsal kabul edilmiştir. Kudüs, İslam’ın çağlar üstü hakikatlerini ve insanlığın ortak değerlerini temsil eden kutlu bir beldedir. Hz. Âdem’den beri peygamberlerin mirasıdır.

Eser, İslam dünyasının en yakıcı meselesini, en mahcup yanını, Başkanlığımız süreli yayınlarından Diyanet Aylık Dergi ‘de konu ile ilgili yayımlanan yazılardan bir seçkiyle okuyucuya ulaştırıyor.

Seslendiren: Diyanet Yayınları
Yazar: Kolektif
Yayınevi: Diyanet İşleri Başkanlığı

(Tanıtım Bülteninden)

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Sesli Kitap Dinle

Tarihe en derin izler bırakan hatta bırakacak en önemli dinler arasında hiç şüphesiz İslamiyet yer almaktadır. Sesli Kitap Arşivi İslamiyet kategorisindeki sesli kitaplar da yoğun bir ilgi görmektedir. Gerek İslam âlimlerinin gerekse de araştırmacıların eserlerinin bulabileceği kategori sürekli güncellenmektedir. Türklerin İslamiyet’i kabulüyle de dünya bambaşka bir düzene girmiştir. Belki de Asya’dan Avrupa’ya kadar uzanan devletlerin yaşamasında bu tercih önemli olmuştur. Milli varlıkların sürdürülmesinde de İslamiyet’in önemine dikkat çekilmiştir.

İslamiyet kategorisinde birçok sorunun cevabını bulma imkânına sahip olabilirsiniz. Ezan ve namaz gerçekten var mı? Başka dinlerde de rastlanıyor mu? Diğer dinler ile İslam’ın çelişkisi? Sesli kitap dinleyerek hem bilgilerinizi yenileyecek hem de vaktinizi değerlendirmiş olacaksınız. İslamiyet, din ve Kuran-ı Kerim’le ilgili birçok esere Sesli Kitap Arşivi sitesinden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

www.seslikitaparsivi.com adresindeki İslamiyet kategorisindeki sesli kitapları istediğiniz yerde dinleme imkânına sahip olacaksınız. Çünkü Sesli Kitap Arşivi’ne kayıt olmanıza gerek yoktur. En önemlisi nitelikli eserlerin tamamı ücretsizdir. Geniş ve zengin İslamiyet arşivi ile tarihsel gelişmeleri dinleyebilirsiniz. Sesli kitap olarak sunulan eserler en güzel bilgi kaynaklarını içermektedir. Her yaş grubunun yararlanabileceği kitaplar tasavvuf ve İslam hayatına ışık tutacaktır. Web sitesinde ibadetten nefse, Allah yolundan inanca kadar aklınıza takılan birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. İslamiyet’in kurallarını, bireyin nasıl davranması gerektiği gibi birçok konu yaşamınıza katkı sağlayacaktır. Bunun dışında Sesli Kitap Arşivi ile çocuklarınıza en güzel kütüphanelerden birisini sunacaksınız. İslam âlimlerinin öğütlerini sizler için derledik. Geçmişten günümüze İslamiyet’in öğretisi bu kategoride olacaktır. Merakınızı giderecek, seçkin eserlerle bakış açınız değişecektir. Çünkü çok sayıda okuyucunun beğenisini kazanmış eserler, sesli kitap olarak sunulmaktadır. Ayrıca bu yapıtlar, ruhsal yönden de güçlenmenize fayda sağlayacaktır.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.