MELDA VATANCI – RENKSİZ DÜNYA HİKAYESİ

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, Melda Vatancı – Renksiz Dünya Hikayesi Artık sözler bitmişti. Artık Johan’ın şirketi ve serveti bir Azrail yaratmıştı. Azrail, dünyanın en büyük kahramanıydı. Ve en büyük katili olmuştu.

Azrail ölüm meleği canları alacaktı fakat o kanları Johan’ın kalbine dolduracağı gün gelene kadar sabırlı bir şekilde herkesi öldürmeye devam edecekti.

Ölmek her canlının görevi olduğuna göre uzayan zaman beklenen saati değiştirmeye yetebilir miydi?

Henüz hayatlarının ortasında nükleer sızıntıyla, kaderin kötü sürpriziyle karşılaşan insanların yaşadığı toplumsal, psikolojik, felsefik sorgulamalarıyla hayatın yeniden anlamlandırılmaya çalışılması.

(Tanıtım Bülteninden)

Seslendiren: Azmi Kerem Avcı
Yazar: Melda Vatancı
Yayınevi: Sokak Kitapları Yayınları

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Melda Vatancı, 1993 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Adnan Menderes Üniversitesi, Uluslararasi İlişkiler bölümünden mezun oldu. Mezuniyetten sonra Ingiltere’deki London School of Commerce okulunda dil eğitimi aldı. Bu ülkede 3 yıl yaşadıktan sonra Turkiye’ye döndü. İlk kitabı olan Renksiz Dünya Hikayesi adlı kitabını çıkarttı.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.