MUKADDER GEMİCİ – HATIRLI YARA

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, Mukadder Gemici yeni hikaye kitabı Hatırlı Yara’da da günlük hayatı, sıradan insanların ıstırabını ve geleneğin hâllerini maharetle hikayeye taşımaya devam ediyor. Büyük dalgalar duruldu, kalbim çarşaf gibi bir denizin sükunetine kavuştu. Sessizlik geldi oturdu aramıza artık, şişman bir kişi gibi sıkıştırıyor bizi. Yola bakıyorum, açıldı iyice. O zaman bu anı tut, sımsıkı tut, sakın bırakma, ağır zincirlere sarıp öyle at okyanusa, sabitçe dursun, dönüp dönüp bak, sakın unutma diyorum.

YazarMukadder Gemici
YayıneviDergah Yayınları
SeslendirenNisan Kumru

(Tanıtım Bülteninden)

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Mukadder Gemici, İstanbul doğumludur. Mustafa Kutlu’nun uzun süredir başında bulunduğu Dergah dergisinin de yazarlarından biridir. İstanbul’da İmam-Hatip Lisesini bitirdikten sonra da Radyo TV yayıncılığından mezun olan Mukadder Gemici’nin, 7 yıl boyunca çalışacağı Kanal 7, kendisi için yazı denemelerinin başlangıcını teşkil etmiştir. Gemici, Haber 7 ve Yurt Haberler Müdürü Ahmet Gemici ile evlidir.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.