PEDRO ALONSO OCHORO – FİLİPO’NUN KİTABI

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, “Filipo’nun Kitabı” “Çok da uzak olmayan bir zamanda, ben Filipo’ydum.”

La Casa de Papel dizisindeki Berlin karakteriyle dünya çapında tanınan Pedro Alonso, Filipo’nun Kitabı’nda hipnoz yoluyla yapılan bir regresyon seansıyla başka bir yaşama ve başka bir bedene yaptığı yolculuğu anlatıyor.

Bu yolculukta imparatorluk günlerinde doğuda göreve giden Romalı asker Filipo olarak reenkarne olur. Bu görev, imparatorluğun genişlemesine engel olabilecek potansiyel düşmanları tespit etmekten ve gerekirse onları ortadan kaldırmaktan ibarettir. Asi bir grubun lideri olan hayatını değiştirecek o adamla tanışır. Yilak’ta beklenmedik bir şekilde kimseyi yargılamayan, dinlemek isteyene konuşan, gerçeği bulmaya, vicdanı uyandırmaya ve görünmezi görmeye çalışan bir akıl hocası keşfeder.

Filipo, benliğinin en derinlerine doğru çıktığı yolculukta keşfettiklerinin ona sunduğu öğretileri alabilecek mi? Kimin canını yakacak? Kime minnet duyacak? İnancı sayesinde her şeyin üstesinden gelecek gücü ve cesareti sonunda kendinde bulduğunda, geçmişine yaptığı bu spiritüel yolculukta solmuş tükenmiş ruhuna bir can suyu bulabilecek mi?

(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: Pedro Alonso Ochoro
Çevirmen: Fatmagül Ezici
Yayınevi: Epsilon Yayınevi

ÇOK YAKINDA SADECE SESLİ KİTAP ARŞİVİNDE!!!

Yazar Açıklaması

Pedro Alonso Ochoro, 21 Haziran 1971’de İspanya’da doğdu. Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu olan Alonso birçok film ve dizide rol aldı. Eğitimini Londra’da bulunan Kraliyet Dramatik Sanat Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra kısa sürede birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Pedro Alonso La Casa de Papel dizisinde “Berlin” karakteri ile kısa sürede dünyaca ünlü bir fenomen haline geldi. İlk kitabı olan Filipo’nun Kitabı isimli eserini 2021’de yayınlamıştır. Alonso aynı zamanda kitap tanıtımı için 2021 Ekim ayında İstanbul’a gelmiştir.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.