STEVE OLSHER – SENİN OLAYIN NE?

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, Senin Olayın Ne? Dünyaya gelirken yanınızda bir hediye getirdiğinizi ve hediyenizin, yaşamınız süresince hayata sunulmak için çeşitli yollar denediğini hiç hayal ettiniz mi? Peki ya onun yolunu ancak biz istersek bulabileceğini, ancak biz istersek biricik olayınızı hayatınıza ışıl ışıl katabileceğinizi bilseydiniz heyecanlanmaz mıydınız? Ödüllü yazar ve Yeniden Keşif Atölyesi’nin kurucusu Steve Olsher, hayal etmekten bir adım ötesine geçti ve kendi hediyesinin sesini duydu, onu olduğu yerden çıkardı, yaşamının tam ortasına yerleştirdi. Ve onun hediyesi olan yeteneğin etrafında dönen dünyasının nasıl bir anda değiştiğini bize, Senin Olayın Ne?’de anlatıyor.

Olsher’ın metodunu izleyerek adım adım şunları yapmayı öğreneceksiniz.

Güçlü yönlerinizi keşfedecek ve kendinize koyduğunuz sınırların farkına varacaksınız. Beyninizi yeniden eğiterek hayatı kodlanmış ve tabulaşmış fikirlerin filtresi olmadan deneyimlemeyi öğreneceksiniz. Kendi olayınızın ne olduğunu keşfedecek ve yapmak için doğduğunuz o BİR şeyi belirleyeceksiniz. Kendi yolunuzu çizecek, kendi mirasınızı yaratacaksınız. Olmak için doğduğunuz kişi olacaksınız. Gerçek yaşam tecrübelerinden edinilmiş metotları, samimi anlatımı ve konulara cesaretli yaklaşımı ile kitabın her satırı kendi OLAYınızı bulabilmeniz için hakiki bir rehber niteliğinde.

Bu kitap sizi adım adım huzura ve refaha, kendi eşsiz yeteneğinizi dünyayla paylaşmaya götürecek.

YazarSteve Olsher
Tür: Kişisel Gelişim
Yayınevi
Koton Kitap
SeslendirenSesli Kitap – BalaHane Kitaplığı

(Tanıtım Bülteninden)

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Steve Olsher, dünyanın en ünlü ve önde gelen kişisel ve kurumsal gelişim uzmanlarından biridir. ‘Olay Metodu’ adında bir yöntem geliştirerek dünya çapında bir üne kavuşmuştur. Steve Olsher, bu metod aracılığıyla bireylere ve kurumlara ‘olay’larını belirlemede yardımcı olmaktadır. Steve Olsher, metodunu ‘Senin Olayın Ne?’ adlı kitabında anlatmaktadır. Kitabın Türkçe çevirisi Koton Kitap tarafından okuyucuyla buluşturulmuştur.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.