ANTHONY ROBBINSİÇİNDEKİ DEVİ UYANDIR

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, Zihinsel, duygusal fiziksel ve parasal kaderinin kontrolünü hiç gecikmeden eline al! Şaşırtıcı Bir inanırlılık… Her sayfası, iyi araştırılmış ve hemen kullanılabilecek pratik yöntemlerle dolu…. Düşünce ve duygularınızın konsantrasyonuyla amaçlarınıza ulaşmanızı mümkün kılan kitap! “Success” dergisi Anthony Robbins: Doruk performans biliminde lider.

(Tanıtım Bülteninden)

Yazar Açıklaması

Anthony Robbins, 29 Şubat 1960’da Amerikalı yazar ve yaşam koçu. Öncesinde 37m2 bekar dairesinde yaşıyordu ve bulaşıklarını küvette yıkamak zorundaydı. Çevreyle ilişkileri zayıf, gelecekten beklentisi az, 14 kilo fazlası olan bir kişiydi. Fakat Robbins; zihnindeki gücü keşfederek, engelleri kuvvete dönüştürerek, mükemmellik için stratejiler geliştirerek, süper bir başarıya ulaştı. Kendi çabasıyla milyoner olan Robbins, ailesiyle birlikte deniz kenarında bir şatoda yaşamakta ve düzenlediği başarısı kanıtlanmış, kişisel başarı seminerlerine; her yıl binlerce kişi katılmaktadır. Uluslararası nitelik kazanan seminerler; profesyonel atletler, en büyük 500 şirketin yöneticileri, ev hanımları, hatta çocuklar için bile düzenlenmektedir…

Robbins Sınırsız Güç ve İçindeki Devi Uyandır gibi dünya üzerinde en çok satan kişisel gelişim kitapları ile tanınır.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.