ÇAĞRI TANER – HÜZÜNLÜ BİR PONÇİK

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, Sen aşık bir kadındın. Aşka aşık, aşktan vazgeçmeyen bir kadın. Çok geç oldu bunu fark edişim. Bir seçenek olmak, aşık olunan değil, sadece o hissin denek olarak kullanıldığı bir yürek olmak acıtıyor içimi. Bundandır belki de benim sana deli gibi tutuluşum. Ve bundandır senin bana hiç tutunmayışın, ardında kırık dallar bırakıp yok oluşun. Özgür kanatların, naif ruhun, buram buram aşk kokan tenin. Hepsi birer suçlu şimdi içimde. Tutuklanması gereken, müebbetlik birer suçlu. Sana varamamış, senin olamamış olmanın acısı birikmiş tamamen içimde. Çoğalmış, kanamış, kanatmış… Ah! Kadınım… Ben, özledim bizi…

(Tanıtım Bülteninden)

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Bir sosyal medya fenomeni olan Çağrı Taner, 1996 doğumlu. Kullandığı ismin gerçek ismi olup olmadığını, nereli olduğunu, nerede doğru gibi bilgilere maalesef bilinmiyor. Kendi adına olan hesaplarının analizleri şu şekildedir; Instagram’da 3.5 milyon, Twitter’da 1.2 milyon, Facebook’da ise 2 milyona yakın kitlesi bulunmaktadır. 

Üzerinde bulunan büyük gizemin de insanlar tarafından merak edilmesine olanak sağlamakta. Kendine ait resimler dahi paylaşmayan Taner’in Karadeniz tarafında bir şehirde yaşadığı iddia ediliyor.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.