DOLARES REDONDO – GARDİYAN

Sesli Kitap Açıklaması

Dolores Redondo
“Gardiyan”
Sesli Kitap Dinle
Çok Yakında!

Sesli Kitap, Ölüm Sizi Bulamasın Diye Görünmez Olmak İstersiniz. Gizemli bir orman Baztán Ormanı İspanya’nın Bask Bölgesi’nde tüm görkemiyle ve esrarıyla varlığını sürdürüyor. Ormanın ruhu her şeyi biliyor ve bir gardiyan insanları izliyor. Cesur bir kadın Dedektif Amaia Salazar, zor bir çocukluk geçirdikten sonra kendi ayakları üzerinde durmayı başarıp polis olmuş genç bir kadın. Geçmişi ve ailesiyle yüzleşmeye karar verdiği bir anda karşısına çıkan bir suç dosyası tüm hayatını altüst ediyor. Ormanda bulunan küçük cesetler Bir katil hastalıklı bir beyinle orman kasabasında dolaşıyor. Küçük yaştaki kızları öldürüp nehir kenarına bırakıyor ve dünyaya bir mesaj iletmeye çalışıyor. Gardiyan, kasvetli bir ormanın derinliklerinde dolaşan gizemli bir roman.

(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: Dolores Redondo
Çevirmen: Nergis Turan
Yayınevi: Martı Yayınları
Çok Yakında!

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Çok Yakında!

Sesli Kitap

Yazar Açıklaması

Dolores Redondo, Edebiyat, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Gardiyan olarak sayılabilir. Dolores Redondo kitapları; Martı Yayıncılık, Martı Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Dolores Redondo tarafından yazılan son kitap “Gardiyan“, Martı Yayıncılık tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.