SARAH PINBOROUGH – GÖZLERİNİN ARDINDA

Sesli Kitap Açıklaması

Sarah Pinborough
“Gözlerinin Ardında”
Sesli Kitap!

Louise modern dünyanın tekdüzeliğine sıkışmış bekar bir anne ve sekreterdi. Bir akşam tesadüf eseri dışarı çıktığında barda bir adamla tanışmıştı. Öpüştükten sonra adam gitse de Louise nihayet biriyle anlaşabildiği için mutlu olmuştu. Ancak pazartesi günü Louise işe gittiğinde yeni patronu David’le tanıştı.

Bardaki adamdı. Bardaki evli adamdı. Öpüşmüş olmalarının büyük bir hata olduğunu söylüyor ama gözlerini Louise’den alamıyordu. Bu sırada Louise şehre yeni gelmiş ve bir arkadaşa ihtiyacı olan Adele ile de tanışmıştı.

Tesadüf oydu ki Adele, David’in karısıydı. Fakat hikâyenin gidişatını şimdiden tahmin ettiğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. David ile Adele mükemmel bir çift gibiydiler.

O halde David neden bu kadar kontrolcüydü?
Adele neden eşinden korkuyordu?

Louise bu çiftin yörüngesine kapıldıkça cevaplaması imkansızlaşan sorularla karşılaşıyordu. Tek bildiği, bir şeylerin korkunç derecede yanlış gittiğiydi ama Louise durumun ne kadar kötü olduğunu ve bir insanın evliliğinin sırlarını korumak için neleri göze alacağını asla tahmin edemeyecekti.

Sesli Kitap
Gözlerinin Ardında

(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: Sarah Pinborough
Çevirmen: Aslıhan Kuzucan
Yayınevi: Yabancı

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Sarah Pinborough, 1972 yılında Milton Keynes, Birleşik Krallıkta dünyaya geldi. Kariyeri boyunca yirmiden fazla roman yayımlamış ve BBC için yazmıştır. Yazarın son romanları arasında, distopik aşk hikayesi The Death House ve Netflix tarafından Josh Schwartz’ın uyarladığı 13 dakikalık bir genç gerilim filmi yer almaktadır. British Fantasy Award for Best Short Fiction ödüllü Sarah Pinborough, genç ve yetişkin gerilim filmi, fantezi ve türler arası roman yazarı ve senaristtir.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Seslendiren: Sesli Kitap

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.