|

DR. DAVID BURNS
İYİ HİSSETMEK

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, İyi Hissetmek, Psikiyatri ve davranış bilimleri alanında dünya genelinde adından en çok söz ettiren bilim insanlarından Dr. David Burnsİyi Hissetmek adlı kitabıyla okurlarına daha mutlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Kaygı, suçluluk ve özgüvensizlik gibi duyguların bireyin psikolojisi üzerindeki olumsuz tesirini aşmayı amaçlayan kitap. Bu kitap, bilimsel olarak test edilmiş tekniklerle okurlarına eşsiz bir terapi sunuyor. Türkiye’nin Ücretsiz En Büyük Sesli Kitap Sitesi.

İşte size iyi bir haber ! Kendinizi kaygı, suçluluk, kötümserlik, erteleme, düşük özgüven saygısı ve depresyonun diğer ‘dipsiz kuyularından’ ilaçsız kurtarabilirsiniz. İyi Hissetmek’te, psikiyatrist Dr. David D. Burns duygularınızı harekete geçirecek ve hayata daha olumlu bakmanızı sağlayacak, bilimsel olarak test edilmiş teknikler sunuyor.

  • – Duygu durumunuzdaki dalgalanmaların nedenlerini anlayın!
  • – Olumsuz fikirleri kafanızdan silip atın!
  • – Suçluluk duygunuzla başa çıkın!
  • – Sevgi ve onay bağımlılığınızın üstesinden gelin!
  • – Özgüveninizi arttırın!
  • – ‘Hiçbir şey yapmamak’ ile baş edin!
  • – Depresyonun acı veren girdabından kurtulun!


    Sesli Kitap Arşivi ailesi olarak keyifli dinlemeler dileriz.

Yazar Açıklaması

David Burns 1942 yılında Amerika Birleşik Devletleri Minneapolis şehrinde dünyaya gelmiştir. Psikoloji alanında bilime yaptığı katkıları ile dünyanın konuştuğu bilim insanlarından biridir. Panik Atak ve İyi Hissetmek kitapları ülkemizde en çok satanlar listesine girmiştir. Dr. Burns zamanın en sık görülen hastalığı olan depresyona İyi Hissetmek kitabı ile farklı bir bakış açısı getirmiştir. Psikoloji alanını halka sevdirmesinden dolayı bilim çevrelerinde büyük saygı kazanmıştır. Stanford Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Pennsylvania’da psikiyatri alanında uzmanlaşmıştır.

Seslendiren: SANAL KÜTÜPHANE

Site Footer

Sliding Sidebar

Kategoriler

Hakkımızda

Hakkımızda

Sesli Kitap Arşivi Görme engellilerin aydınlanabilmesi için binlerce sesli kitap, radyo tiyatrosu ve sesli betimleme filmlerini bulabilirsiniz. Eserlerin daha erişilebilir hale gelebilmesi için lütfen paylaşın. Ayrıca, kitap seslendirmek için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

|