EMRE GÖNLÜŞEN – SESLİ KİTAP DENEME KAYDI

SESLİ KİTAP AÇIKLAMASI

Sesli Kitap, Hayatını kaybeden spor spikeri Emre Gönlüşen, sesli kitap denemesi olarak bu kaydı yapmıştı. Özledikçe dinlemek için Sesli Kitap Arşivi olarak sitemize ekliyoruz. Sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

(Tanıtım Bülteninden)

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

EMRE GÖNLÜŞEN KİMDİR?

Emre Gönlüşen, 22 Ekim 1978 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Adana Şehir Tiyatrosu Konservatuvarı’nda iki sene kadar diksiyon eğitimi alan Emre Gönlüşen, taraftarı olduğu Adanaspor maçlarını seslendirme ümidiyle, bölgesel yayıncı kuruluşun kapısını çalmıştır.

Onay aldıktan sonra her gün seslendirme için kanalın yolunu tutan Emre Gönlüşen, böylece televizyon dünyasının içine girmiştir. Bir süre sonra kanalda tam zamanlı işe giren Emre Gönlüşen, kurgu, montaj, haber spikerliği ve müzik-komedi gibi çeşitli programlar yapmıştır.

Meslekte profesyonelleşmek isteyen Emre Gönlüşen, o dönem İtalya Ligi’ni yayınlayan TV 8’e deneyimlerinden bahsederek mail atmıştır. TV 8 yönetimi tarafından ilgi gören Gönlüşen, kanala davet edilir. TV 8’de ilk olarak İnter Milan maçını anlatmış ve sporseverler  tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sonradan da işe başlamıştır.

Emre Gönlüşen bu adımın ardından kariyer basamaklarını D Spor, Telesport, NTV Spor ve Bein Sports ile devam ettirmiştir.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.