GARY SMALL – GIGI VORGAN
BİR PSİKİYATRİSTİN GİZLİ DEFTERİ

Sesli Kitap Açıklaması

Terapi koltuğunun ardındaki sırlar Sesli Kitap Dinle,Hep onlar mı bizi dinleyecek? Bu sefer geçmişini anlatan bir psikiyatristin ta kendisi. Koltuğa oturun ve kulak kabartın. Dr. Gary Small’un, Boston’un kalabalık acil servis koridorlarından Los Angeles’ın golf sahalarına uzanan hikâyesinde karşılaştığı vakalar kimi zaman tuhaf, kimi zaman da gizemli, ama hepsi gerçek. Akıl hastalıklarının ilginç dünyasına kapı aralayan Bir Psikiyatristin Gizli Defteri sizi çok şaşırtacak.

Sesli Kitap Arşivi olarak keyifli dinlemeler dileriz.

Sesli Kitap – Kişisel Gelişim

Kişisel Gelişim kategorisindeki, varlıkların sosyal, ekonomik ya da psikolojik meseleleri kendi başlarına çözebilecekleri eserler sunulmaktadır. Sesli Kitap Arşivi olarak, yayımlanan eserlerde bireyi/okuyucuyu/dinleyiciyi modern dünyaya adapte etme gayesindeyiz. Kitaplardan, seminer kayıtlarına, işitsel ve görsel kişisel koçluk konularını sitemizden ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Site içindeki kişisel gelişim içeriklerinin insanları yanlış yönlendirmesine hem izin vermiyoruz hem de toplumsal açıdan da yarar sağlayabilecek bilgileri sizlere sunuyoruz.

Seslendiren: İnan Akkaya

Site Footer

Sliding Sidebar

Kategoriler

Hakkımızda

Hakkımızda

Sesli Kitap Arşivi Görme engellilerin aydınlanabilmesi için binlerce sesli kitap, radyo tiyatrosu ve sesli betimleme filmlerini bulabilirsiniz. Eserlerin daha erişilebilir hale gelebilmesi için lütfen paylaşın. Ayrıca, kitap seslendirmek için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız