GÖKHAN YILMAZ
BİR YILDIZ KAYDI BİR AŞK SONSUZ OLDU

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap Arşivi “Olağanüstü günler hep olağan başlar. Sen o günü de tıpkı diğer günlerin gibi yaşayacağını düşünürken, beklemediğin bir şey olur, hayatının akışı değişir… Hayat çizginde telafisi olmayan öyle yaralar açılır ki, kapanması ömrün boyunca mümkün olmaz…

Kimsenin haber yapmaya cesaret edemediği olayları takip edip haberleştiren yürekli bir kadın gazeteci ile üniversiteli bir gencin tutkulu aşklarını anlatan bu kitap Gökhan yılmazın ilk romanı.

Her gerçek aşk gibi hesapsız, çıkarsız başlayan Nazanla Efehanın aşk hikâyesi, istenmeyen bir sonla karşı karşıya kalır… Bu sonla baş etmek, zorluklara göğüs germek nasıl mümkün olacaktır.

Sürükleyici bir dille kaleme alınan Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Olduyu değerlendiren usta gazeteci Uğur Dündarın yorumu da çalışmanın niteliğini çok güzel bir şekilde özetliyor:

Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk sonsuz Oldu gerek konusu, gerekse aşk ve hayal kırıklıklarına dayalı dramatik kurgusuyla ilginç bir roman. Eserde yer alan karakterlerden gazeteci Nazan Ulucanın, benim yarım asırlık meslek hayatımda yaşadıklarıma benzeyen sorunlarla karşılaşması, ilgimi daha da arttırdı. Değerli dostum Gökhan Yılmazı, ilk denemesinde sergilediği bu şaşırtıcı başarı nedeniyle kutluyor ve romanın geniş kitlelerce okunmasını diliyorum.

Uğur Dündar

Yazar Açıklaması

Gökhan Yılmaz, Aşk Kitapları, Diğer, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu, Biraz Kuşlar, Azıcık Allah, Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var, Sihirbazın Kitabı, Sporun DNA Kodları, Yeniden Başla olarak sayılabilir. Gökhan Yılmaz kitapları; Detay Yayıncılık – Akademik Kitaplar, Gece Kitaplığı, Kerasus Yayınları, Motto Yayınları, Siyah Kuğu Yayınları, Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Gökhan Yılmaz tarafından yazılan son kitap “Sporun DNA Kodları”, Siyah Kuğu Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Site Footer