İZZET ÖZİLHAN – BİR HAYAT HİKAYESİ

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, Bir Hayat Hikayesi, Bu, sıradan olmayan ve gerçekte olağan dışı olgularla sonuçlarını kendi içinde taşıyan bir hayat hikayesidir. Kayseri’nin Develi ilçesine bağlı Pusatlı köyün den çıkarak uzun mücadeleler sonrasında iş dünyasının önde gelen isimleri arasına giren bir çocuğunun hayat hikayesidir. Ne var ki, doruğa çıkmak sanıldığı kadar kolay olmamıştır. Verilen mücadele, her aşamasında zorlu günleri, ayları ve yılları beraberinde getirmiştir. Bu süreç boyunca en küçük bir ödün verilmemiştir. İlke ve geleneksel kurallara harfi harfine bağlı kalınmıştır.

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Başlangıç dönemleri, hayli çetin yıllara rastlamıştır. Engeller, bugünlere bakarak çeşit çeşit aşılmazlıklar göstermiştir, ama bu noktada yılgınlığa kesinlikle yer verilmemiştir. Sabır, ilke ve kurallara bağlılık, sonunda sabırlı, kurallara içtenlikle bağlı olanı beklenilene ve istenilene kavuşturmuştur. Bu sonuç, genelde ve kitabın bütününde şu dört kelime ile özetlenmektedir: Başarının özü, çok çalışmaktır. Burada anlatılan hayat hikayesinde gözler önüne sergilenerek gerçekleştirilmiş ve “olabilirliği, başarı sahibinin tanıklığında ortaya konmuştur.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.