MÜTHİŞ PSİKOLOJİ – HAYIR DİYEBİLME SANATI

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap Arşivi sesli kitap dinlemede en doğru adres. Gerçekten “özgür” müsünüz? Dilediğiniz zaman dilediğiniz yemeği yiyebiliyor olmak mıdır sizce özgürlük? Toplumsal hiçbir baskı hissetmeden içinizden geldiği gibi giyinebiliyor olmak mı yoksa? Canınızın istediği saatte uyuyup, canınızın istediği saatte uyanarak, yine canınızın istediği saatlerde istediğiniz kadar çalışarak, ihtiyacınız olan parayı kazanabilmeniz mi? Bir hafta sonu tatilinde cep telefonunuzu kapattığınızda mı özgür hissediyorsunuz sadece kendinizi? Hayatınızla ilgili her kararınızı sadece kendinizi düşünerek mi alıyorsunuz? Kaderinizin ipleri tamamen sizin elinizde mi? Başkalarının sizden yararlandığını düşündüğünüz oluyor mu? Kaybetmekten korktuğunuz insanlar yok mu?

Değişmeye ne kadar açıksınız? En azından yumurtayı nasıl yemekten hoşlandığınızı düşünün. İlle de rafadan mı? Yoksa “Bugünlük de böyle olsun, ne fark eder ki?” dediğiniz olur mu? Önemsiz gibi görünen bu küçücük ayrıntıların mücadelesi içinde silinip gider sizi siz yapan sınırlarınız. Çünkü “özgürlük” sandığınız gibi “sınırsız” olmak demek değildir, tam tersine net ve güçlü sınırlara sahip olabilmenizle ilgilidir. Diğer bir deyişle, hayır diyebildiğiniz ölçüde, özgürlük alanınıza sahip çıkarsınız. Hayır Diyebilme Sanatı sınırlarınızı doğru çizerek, kendinize geniş bir özgürlük ve özgüven alanı yaratmanın incelikleriyle dolu, duyarlı bir rehber… (Tanıtım Bülteninden) Sesli Kitap Arşivi olarak keyifli dinlemeler dileriz.

(Tanıtım Bülteninden)

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Sesli Kitap Kişisel Gelişim

Kişisel Gelişim kategorisindeki, varlıkların sosyal, ekonomik ya da psikolojik meseleleri kendi başlarına çözebilecekleri eserler sunulmaktadır. Sesli Kitap Arşivi olarak, yayımlanan eserlerde bireyi/okuyucuyu/dinleyiciyi modern dünyaya adapte etme gayesindeyiz. Kitaplardan, seminer kayıtlarına, işitsel ve görsel kişisel koçluk konularını sitemizden ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Site içindeki kişisel gelişim içeriklerinin insanları yanlış yönlendirmesine hem izin vermiyoruz hem de toplumsal açıdan da yarar sağlayabilecek bilgileri sizlere sunuyoruz.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Seslendiren: SANAL KÜTÜPHANE