RACHEL WALKER
ZİHNİ GELİŞTİRMENİN 101 YOLU

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap Dinle, Kişisel Gelişim kategorimizde bulunan Zihni Geliştirmenin 101 Yolu adlı eseri Sesli Kitap Arşivi olarak sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Zihninizi çalıştırmaya başlamak için geç kalmış sayılmazsınız. Daha çevik ve öğrenmeye açık bir zihne sahip olmak sizin de hakkınız. 101 farklı parlak fikir, aktivite ve küçük bir yaşam tarzı değişikliğiyle beyin gücünüzü arttıracak, hafızanızı geliştirecek, kötü düşüncelerden arınacak ve daha sağlıklı düşüneceksini. Yeni bir dil öğrenmek, kişiyi yaşlılığın neden olduğu birtakım zihinsel hastalıklardan korur. Kahkaha atmak beyni canlandırır, bu da kişinin öğrenme kabiliyetini arttırır. Müzik, zihni uyararak beynin sözel işleyişini geliştirir.Yogaysa zihni, bedeni ve ruhu dengeli bir bütün yaratacak şekilde birleştirir. Bu kitap sadece beyninize iyi gelmekle kalmayacak, aynı zamanda genel sağlık durumunuzu düzeltecek, kötü beslenme alışkanlıklarınıza kökten bir çözüm getirecek, boş zamanlarınızı daha verimli geçirmenizi sağlayacak. (Tanıtım Bülteninden)

Sesli Kitap Arşivi olarak keyifli dinlemeler dileriz.

Yazar Açıklaması

Rachel Walker, 1976 yılında Salisbury, Birleşik Krallık’da dünyaya gelmiştir. Walker Scottish Gaelic halk müziğinin sanatçısıdır. 8 Yaşında Wester Ross’a taşınmıştır daha sonra ise Kinlochewe İlköğretim Okulu ve Gairloch Lisesi’ne giderek Gaelik şarkı ve geleneksel müzik öğrenerek kendini bu alanda geliştirmiştir. Walker Andrew Stevenson ile evli ve bu evlilikten de iki çocuğu vardır.

Sesli Kitap Arşivi – Kişisel Gelişim

Kişisel Gelişim kategorisindeki, varlıkların sosyal, ekonomik ya da psikolojik meseleleri kendi başlarına çözebilecekleri eserler sunulmaktadır. Sesli Kitap Arşivi olarak, yayımlanan eserlerde bireyi/okuyucuyu/dinleyiciyi modern dünyaya adapte etme gayesindeyiz. Kitaplardan, seminer kayıtlarına, işitsel ve görsel kişisel koçluk konularını sitemizden ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Site içindeki kişisel gelişim içeriklerinin insanları yanlış yönlendirmesine hem izin vermiyoruz hem de toplumsal açıdan da yarar sağlayabilecek bilgileri sizlere sunuyoruz.

Seslendiren: seslikitaplık