RAYMOND ELIAS FEIST – GEDİK SAVAŞLARI EFSANESİ

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap, Gedik Savaşları Efsanesi Bir zamanlar Midkemia gezegeninde, bir büyücünün yanına çırak olarak verilmiş, bir öksüz olan Pug, büyü marifetiyle açılan bir gedikten geçerek dünyalarına gelen, savaşçı bir ırk olan Tsuranilere esir düşmüştü. Orada bir köleyken, Tsurani toplumunda büyük saygı gören Yüceler Meclisi’nce gücü fark edilir ve ona yeni bir ad verilir -Milamber. Meclis’in elinde, saklı güçlerini kullanmayı öğrenecek, bir eşi daha olmayan, kudretini iki dünyadan alan bir büyücü olacaktır. İki dünyaya da ait olan Milamber, bir taraftan eski sahipleri Shinzawailerin savaşı sona erdirmek için giriştikleri entrikalara destek çıkacak, bir taraftan da zamanın kendisinden bile eski olan bir düşmanla girişilen mücadelede yerini alacaktır.

(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: Raymond E. Feist
Çevirmen: Ardan Tüzünsoy
Yayınevi: İthaki Yayınları
Seslendiren:
Yalçın Altın

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıkalaması

Raymond Elias Feist, Güney Kaliforniya’da doğdu ve büyüdü. Kaliforniya Üniversitesi’nde İletişim Bilimleri eğitimi aldı. Çok satan ve övgü toplayan Gediksavaşları Efsanesi (Riftwar Saga) kitaplarının, The Serpentwar Saga dizisinin ilk kitabının yazarıdır. Daughter of the EmpireServent of the Empire ve Mistress of the Empire kitaplarını Janny Wurts ile birlikte kaleme almıştır.

Feist, çocuklarıyla birlikte San Diego’da yaşamaktadır.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.