SİYAH BAŞLIK
| RADYO TİYATROSU |

Radyo Tiyatrosu Açıklaması

Radyo Tiyatrosu, Siyah Başlık İşlenen bir cinayetin ardından olayı soruşturan Jandarmanın elindeki en önemli delil olay yerinde bulunan bir siyah başlıktır.

Yapım: TGRT
Tür: Komedi, Polisiye
Yapım & Yönetim: Mehmet Köseoğlu
Eser: Erdal Köroğlu
Program Yönetmeni: Haluk Kesim
Seslendirme Yönetmeni: Neslihan Gürgün
Ses Kayıt: Ahmet Atalay
Montaj: Hasan Dinç

Radyo Tiyatrosu Dinle!

En Sevilen Radyo Tiyatrolarını Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Mehmet Köseoğlu, Akademik, Araştırma – İnceleme, Azınlıklar & Etnik Gruplar kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Gül yüzlüm, Kanije Zaferi, Mübadelenin İki Ucu, Sosyal Bilgiler Dersinde Karikatür Kullanımının Eleştirel Düşünmeye Etkisi, Viyana Basını Politik Karikatürlerinde Sultan Abdülaziz Devrinin Aksi olarak sayılabilir.

Mehmet Köseoğlu kitapları; Babıali Kültür Yayıncılığı, E Yazı Yayınları, Yazarın Kendi Yayını – Mehmet Köseoğlu aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Mehmet Köseoğlu tarafından yazılan son kitap”Mübadelenin İki Ucu”, Yazarın Kendi Yayını – Mehmet Köseoğlu tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Radyo Tiyatrosu

Sesli Kitap Arşivi, olarak amacımız; Radyo yayınlarını dinleyiciye tiyatro izliyormuş hissi yaratmak. Bu sayede dinleyici kitlesinin düşünce ve kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Sadece sesli olarak oyunların sunulduğu Radyo Tiyatrosu kategorisinde arkadan gelen efektlerle tiyatronun adeta birebir canlı ortamını sağlayıp kişilerle olumlu ilişkiler sağlama gayesindeyiz.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın.

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.