YÜZÜKLERİN EFENDİSİ – YÜZÜK KARDEŞLİĞİ (12. BÖLÜM)
NEHİR GEÇİDİNE KAÇIŞ

Sesli Kitap Açıklaması

Sesli Kitap Yüzüklerin Efendisinin ilk kısmı Yüzük Kardeşliğini 97 Sonbaharında sunmuştu. 1998 de yayımladığımız İki Kule ve Kralın Dönüşü ile yapıt tamamlandı. Yüzüklerin Efendisini yayımlamaya başladığımızda son yüzyılın en çok okunan yüz kitabı arasında en başta geldiğini belirtmiştik. Türkçe basımı da bu ilginin evrenselliğini kanıtladı. Polisiye yada bilimkurgu meraklıları şiir, roman, ve öykü okurları hep birlikte Frodo, Sam, Merry, Pippin, Aragorn ve Gandalf’ın maceralarını okumaya, Orta Dünya’da yaşamaya başladılar. Sizlere bu yolculukta keyifli dinlemeler dileriz.

Seslendiren: Podeon TV
Yazar: J. R. R. Tolkien

Çevirmen: Çiğdem Erkal İpek
Yayınevi: Metis Yayıncılık

(Tanıtım Bülteninden)

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

John Ronald Reuel Tolkien, Alman asıllı İngiliz yazar, şair, filolog ve profesör unvanlı akademisyen. Uzmanlık alanı Anglo-Saxon Dili ve Edebiyatıdır. HobbitYüzüklerin Efendisi ve Silmarillion gibi fantastik kurgu eserleriyle tanınır.

Yüzüklerin Efendisi Tüm Bölümleri İçin Tıklayınız

Fantastik Sesli Kitaplar

Sesli Kitap Arşivi, fantastik kategorisi gerçek dünyadan kaçmak için sığınılacak iyi bir limandır. Edebiyatta size nefes aldırır. Sesli kitaplarıyla dinleyicisine geniş bir havuz oluşturur. Sert, kuralcı yapıdan kaçarak fantastik bir yaşama kucak açabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı sesli kitap sizi yolculuğa çıkaracaktır. Bu nedenledir ki farklı bir dünya içine girersiniz. Çünkü farklılığı, sıradanlığın dışında bir yerdir fantastik kategorisi. Bilinenin, olması düşünülenin ötesine çıkmak için bu kategori tam sizin içindir. Hayal gücünüzü geliştirecek sesli kitaplar serisi her gün www.seslikitaparsivi.com adresinde yenilenmektedir. Gerçek dünyanızdan uzaklaşmak, düşüncelerin farklılığını hissetmek için Sesli Kitap Arşivi’ni istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz. Bunun dışında bu türde roman okumak, olasılığını düşünmediğiniz bir dizileme götürecektir sizi. Gerçeklik algınızı değiştirecek ve farklı canlı türlerini düşleme imkânına sahip olabileceksiniz.

Yüzüklerin Efendisi Tüm Bölümleri İçin Tıklayınız

Fantastik Sesli Kitap kategorisinde ağaçların canlandığına ya da hayvanların konuştuklarına şahit olacaksınız. Bu kategori kitapsevere farklı bir deneyim kazanmaktadır. Bu nedenle olumlu yönden yapılan bu etki belki de fizik kuralları dışındaki bir dünyadan gelecektir. Eserlerde bazen vampir bazense zombilerin yer aldığı bir evren karşınıza çıkar. Bazı yazarlar kitabı kurgularken tamamen gerçekdışı bir zaman yaratırlar. Dünyadan farklı bir yaşam formundaki sesli kitaplar dakikalarda sizi adeta oraya hapseder. Çünkü değişik bir ütopya vardır. En önemlisi dinlerken / okurken mükemmelliğe bakış açınız değişecektir. Geleceği merak ettiren bu kategoride bazen tarih için fikirler verir. Serüvenden serüvene giderken fantastik bir platformda yaşamı sorgularsınız. Ve bu zamana kadar en çok satan kitaplar listesinde bu kategori hep en önde olmuştur. Belki de bunun nedeni merak ve farklı dünya arayışımızdır. Sesli Kitap Arşivi fantastik kategorisinde en iyi sesli kitap listesini bulabilirsiniz. Sürükleyici eserler içinde yeni bir dünya keşfedebilirsiniz.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.