DÖNÜŞ
| RADYO TİYATROSU |

Radyo Tiyatrosu Açıklaması

Radyo Tiyatrosu, Rubert çalıştığı sigorta şirketinden para çaldıktan sonra yakalanmış ve hapse atılmıştır. Cezasını tamamlamak üzere olan Rubert hapishane müdürüne kendisini yakalayan polis müfettişi ile görüşmek istediğini söyler.

Radyo Tiyatrosu Dinle!

Yapım: TRT
Tür: Polisiye, Suç
Menşei:  Yabanci
Radyoya Uygulayan: Leyla Onat & Şefik Onat
Yöneten: Asuman Korat
Efektör: Ertuğrul İmer
Seslendirme
Müdür: Ali Algın
Rubert West: Yıldırım Önal
Komiser Keygin: Erol Kardeseci
John: Ferdi Merter (Fosforoğlu)
Alice: Tomris Oğuzalp
Black: Vedat Özkök
Bayan Lena: İlkay Saran
Peter Smith: Baykal
Saran George: Tansu Aytar

En Sevilen Radyo Tiyatrolarını Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Leyla Onat, Edebiyat, Türk Edebiyatı kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Elma Dağı’na Kar Yağmış, Sorumlu Bulutlar olarak sayılabilir. Leyla Onat kitapları; Bilgi Yayınevi, Erko Yayıncılık aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Leyla Onat tarafından yazılan son kitap “Sorumlu Bulutlar”, Erko Yayıncılık tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Şefik Onat, Anı – Anlatı – Günlük – Seyahatname, Edebiyat, Osmanlı Tarihi kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Bir De Bizden Dinleyin, Son Sultan Abdülhamid olarak sayılabilir. Şefik Onat kitapları; Alfa Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.Şefik Onat tarafından yazılan son kitap “Son Sultan Abdülhamid”, Alfa Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Radyo Tiyatrosu

Sesli Kitap Arşivi, olarak amacımız; Radyo yayınlarını dinleyiciye tiyatro izliyormuş hissi yaratmak. Bu sayede dinleyici kitlesinin düşünce ve kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Sadece sesli olarak oyunların sunulduğu Radyo Tiyatrosu kategorisinde arkadan gelen efektlerle tiyatronun adeta birebir canlı ortamını sağlayıp kişilerle olumlu ilişkiler sağlama gayesindeyiz.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın.

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.