ESRA EZMECİ
DÜŞTÜĞÜNDE KALKARSAN HAYAT GÜZELDİR

Sesli Kitap Açıklaması

Esra Ezmeci
“Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir”
Çok Yakında!

Sesli Kitap, Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir Yaşanmamış bir hayattan daha üzücü ne olabilir? Yaşam size ne getirir bilemezsiniz ama sizden ne götüreceğini siz belirlersiniz. İnsanız. Yanlışlarımızla doğrularımızla, başarılarımızla başarısızlıklarımızla, sevdiklerimizle sevemediklerimizle, yaptığımız ve var olduğumuz her şeyde her an gelişiyor ve büyüyoruz. Bazen canımız o kadar acıyor ki hayata küsüp büyümeyi ve gelişmeyi unutuyoruz. Oysa varlığımızın en anlamlı kısmı hatalarımızdan, tecrübelerimizden ders alarak gelişmek, ilerlemek ve en büyük besinimiz sevgiye her zaman yer açmaktır. Unutmayın, hiçbir zaman, bir daha sevemeyecek, yeni bir hedefin peşine düşemeyecek, yeni hayaller kuramayacak kadar yaşlanmayacaksınız. Hâlâ nefes alıyorken yaşamdan istediğinizi alın.

(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: Esra Ezmeci
Yayınevi : Destek Yayınları
İlk Baskı Yılı : 2019

En Sevilen Sesli Kitapları Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Esra Ezmeci, 1 Ağustos 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2003’te İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin Halka İlişkiler bölümünde lisans öğrenimini tamamladı. 2011 yılında ise İstanbul Haliç Üniversitesi’nde Psikoloji alanında yeniden lisans öğrenimi gördü. Bölümünü birincilikle tamamlayan Ezmeci, ardından aynı kurumda Klinik Psikoloji üzerine yüksek lisansa başladı. Yüksek lisansın ardından öğrenimine, Adli Bilimler alanında doktora yapmak üzere devam etti.

Ezmeci, Staj dönemini İstanbul Çapa Devlet Hastanesinde yaptıktan sonra uzun yıllar boyunca İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde Klinik Psikolog olarak çalıştı. Daha sonra ise kendi terapi merkezini kurarak, danışanlarına profesyonel destek vermeyi bağımsız bir şekilde sürdürdü. Esra Ezmeci, aynı zamanda kendi geliştirdiği tekniklerle de adından sıkça söz ettiriyor.

Seslendiren: Sesli Kitap Arşivi

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.