HZ.FATİMA
| RADYO TİYATROSU |

Radyo Tiyatrosu Açıklaması

Radyo Tiyatrosu,  Peygamber Efendimizin, Hz. Hatice’den olan dördüncü ve en küçük kızıdır. Aynı zamanda Hz. Ali’nin hanımıdır. Yüzünün pek beyaz, parlak olmasından dolayı Zehra denilmiştir.
Zehra: Ay yüzlü, ay gibi parlak ve saf olan. (Arapça)

Yapım: TGRT
Sorumlu Yönetmen: Ragıp Karadayı
Yazan: Rahim Er
Senaryo: Abdurrahman Çapar
Program Yönetmeni: Niyazi Hancı

En Sevilen Radyo Tiyatrolarını Hemen Şimdi Dinleyin!

Yazar Açıklaması

Rahim Er, Araştırma – İnceleme, Biyografiler, Çocuk & Gençlik kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Hayatın Rengi İnsan, OMT – Osmanlı Milletler Topluluğu, Osmanlı Sonrası Artçı Sarsıntılar, Sevgili Peygamberim Siyer-i Nebi, Sevgili Peygamberim Siyer-i Nebi Çocuk Dizisi (12 Kitap 1. Seri), Örsteki Ülke Türkiye olarak sayılabilir.

Rahim Er kitapları; Babıali Kültür Yayıncılığı aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Rahim Er tarafından yazılan son kitap “Sevgili Peygamberim Siyer-i Nebi Çocuk Dizisi (12 Kitap 1. Seri)”, Babıali Kültür Yayıncılığı tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Radyo Tiyatrosu

Sesli Kitap Arşivi, olarak amacımız; Radyo yayınlarını dinleyiciye tiyatro izliyormuş hissi yaratmak. Bu sayede dinleyici kitlesinin düşünce ve kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Sadece sesli olarak oyunların sunulduğu Radyo Tiyatrosu kategorisinde arkadan gelen efektlerle tiyatronun adeta birebir canlı ortamını sağlayıp kişilerle olumlu ilişkiler sağlama gayesindeyiz.

Bizleri FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.Ayrıca Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın.

Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.